Küçük kıza tecavüz edip diri diri yakan kardeşlerin cezası belli oldu

Hindistan’da meydana gelen olayda, 14 yaşındaki bir kıza cinsel saldırıda bulunan iki kardeşin, kızı diri diri yaktığı belirlendi.

Kimlik bilgileri “Kalu Kaleblia (25)” ve “Kanha Kaleblia (21)” olarak açıklanan saldırganlar, tecavüz ve cinayetten suçlu bulunarak ölüm cezasına çarptırıldı.

Cinayet, kimlik bilgileri açıklanmayan kızın tarlada çalışmaya gittikten sonra ailesi tarafından kaybolduğunun bildirilmesinin ardından ortaya çıktı, 14 yaşındaki kızın cesedi fırının içinde bulundu.

Kayıp kızı aramaya çıkan erkek kardeşi, ifadesinde evlerinin yakınında yanan bir soba görünce şüphelendiğini söyledi.

Olayı araştıran polisler, Times of India’ya şunları söyledi:

“Kızın erkek kardeşi, göçebe bir topluluk tarafından kurulan birkaç kömür fırını gördü. Fırınlardan birinden yükselen duman, akşamları faaliyet göstermedikleri için dikkatini çekti ve şüpheye düşürdü. Bir sopayla fırını karıştan kardeşi, kızın künyesini buldu. Adli tıp uzmanları tarafından fırından çok sayıda vücut parçası ve yanmış giysi çıkarıldı, diğer kalıntılar ise çevrede atılmış halde bulundu. Faillerin yanıcı sıvılarla ıslatması sonucu kızın trajik bir şekilde henüz hayattayken ateşe verildiği sonucuna varıldı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir